Chciałem tu wyjaśnić kilka rzeczy dotyczących moich artykułów

Przede wszystkim pragnę podkreślić, że wszystkie moje recenzje są subiektywne. Wyrażają moją prywatną opinię, która może sie różnić od zdania innych osób. Opisuję wszystko tak, jak ja to czuję i słyszę. Oceniam wszystko pod kątem swojego gustu dźwiękowego.

Moje oceny bywają różne - raz pozytywne a raz negatywne. Podkreślam ponownie, że jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, wynikające z moich odczuć i wcale nie muszę mieć w tym racji. Nie pisze tu żadnych prawd absolutnych i to co mi się podoba nie musi wcale podobać się komuś innemu. Ja jasno określam swoje potrzeby brzmieniowe i pod tym kątem opisuje testowane produkty.

Moja opinia może czasami ulec zmianie, co może wynikać z wygrzewania produktu lub innej konfiguracji systemu. Zdarzało sie tak, że początkowo oceniłem coś negatywnie a potem okazało się, że przy bliższym poznaniu lub w innym zestawie audio zabrzmiało to dobrze. Bywało i tak, że byłem czymś zachwycony a potem wyszło, że wcale nie jest tak fajnie. Wszystko staram się korygować i dopisywać „Dodatki” wprowadzające poprawki do tekstu.

Jestem amatorem, nie znam się na muzyce jako nauce. Fascynuje mnie brzmienie muzyki samej w sobie i próbuję Wam przekazać moje wrażenia dźwiękowe. Robię to swoimi słowami, nie używam profesjonalnego języka.

Nie piszę recenzji sponsorowanych. Nie można kupić u mnie tekstu i nie będę pisał na zlecenie, aby wypromować jakieś produkty. Jest to blog, który piszę hobbystycznie, dla przyjemności. Nie zarabiam na nim i nie zamierzam.

Nie poświęcam w swoich opisach dużo uwagi kwestiom technicznym, bo uważam, że takie rzeczy można sobie wyczytać na stronie producenta lub w sklepach internetowych. Dla mnie ważne jest to, jak coś brzmi i czy mi się podoba.

Życzę wszystkim przyjemnej lektury

A jeśli ktoś miałby inne zdanie niż ja dotyczące opisywanej rzeczy to serdecznie zapraszam do współpracy. Proszę przesłać mi swoją opinie na maila podanego w kontakcie (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) a chętnie ją opublikuję obok mojej.

Pozdrawiam muzycznie

Pylon Diamond

Pylon Audio Diamond 25 biały mat

Pylon Audio model Diamond 25. Moja relacja po półrocznym użytkowaniu  Przeczytaj

 

Kable Coaxial

Kable Audiomica Vandini oraz Alunite

Test dwóch kabli cyfrowych firmy Audiomica. Jeden z nich został w moim systemie!  Zobacz

 

Eversolo DMP-A6

Streamer DMP-A6

Test długo dystansowy. Kupiłem dla siebie i mogę rzetelnie go ocenić. > Link