Baner blogu audio z gramofonem

JBL L Classic 100. Opinia Czytelnika bloga. Test i recenzja

Bardzo lubię głośniki JBL z serii L Classic. Jakiś czas temu byłem na odsłuchach 82-ki a ostatnio poznałem 52-kę. Bohaterem niniejszego tekstu jest jednak model topowy, czyli L100. Niestety nie miałem jeszcze okazji go słuchać ale Czytelnik bloga, z którym koresponduję, kupił JBL L 100 i podzielił sie ze mną opinią. Oto co napisał.

 

JBL L Classic 100


Mail na temat JBL L Classic 100

"Głośniki dziś dotarły. Nawet dziewczynie się podobają :) Głośniki faktycznie prezentują się całkiem fajnie. Potrzebują również trochę miejsca do swobodnego grania. Grają z kabelkami Wireworld oasis 8. Kabel w porównaniu z marketówką jest inny. W brzmieniu lepszy i dużo czystszy. Kolumny grają żwawo, chętnie i głośniej od Ikonów. Basik się odzywa lecz nie dominuje. Czekam aż zacznie chętniej pomrukiwać. On jest wtedy, kiedy ma być. Nie jest nachalny. Średnica przyjemna. Soprany nie wchodzą w uszy. Faktycznie mają coś w sobie z takiej starej szkoły brzmienia. Przegrane mają ok 27 godzin. Maskownice są fajne. U mnie zdjęte, bo obojgu nam się bardziej podobają bez i lepiej je słychać, jak są ściągnięte. Czekamy, co będzie dalej."

 

Liczę na kolejne wieści, jak będą brzmiały JBL L Classic 100 po wygrzaniu. Dzięki i radości z muzyki!

* * *

 

Mail

Jeśli masz pytania to napisz!

Jesli masz pytania odnośnie sprzętu, kabli lub innych rzeczy dotyczących audio, to śmiało pisz. Chętnie pomogę i podzielę się doświadczeniami (o ile będę wiedział coś na temat, o który pytasz). 

Mój mail to: badabumblog@gmail.com

Moja ocena Pylon Diamond 25

Pylon Audio Diamond 25 biały mat

Nie obyło się bez przygód. Moja relacja po półrocznym użytkowaniu  Przeczytaj

Polski wzmacniacz tranzystorowy

Wzmacniacz Fezz audio torus 5060 tył

Test wzmacniacza Fezz audio Torus 5060 po miesiącu użytkowania. Zobacz

Kolumny w stylu vintage: Linton

Wharfedale Linton w towarzystwie dwóch innych kolumn

W salonie mnie nie urzekły ale w domu zachwyciły. Druga wersja recenzji. >>> link

Powrót do góry