Baner blogu audio z gramofonem

JBL L Classic 100. Opinia Czytelnika bloga. Test i recenzja

Bardzo lubię głośniki JBL z serii L Classic. Jakiś czas temu byłem na odsłuchach 82-ki a ostatnio poznałem 52-kę. Bohaterem niniejszego tekstu jest jednak model topowy, czyli L100. Niestety nie miałem jeszcze okazji go słuchać ale Czytelnik bloga, z którym koresponduję, kupił JBL L 100 i podzielił sie ze mną opinią. Oto co napisał.

 

JBL L Classic 100


Mail na temat JBL L Classic 100

"Głośniki dziś dotarły. Nawet dziewczynie się podobają :) Głośniki faktycznie prezentują się całkiem fajnie. Potrzebują również trochę miejsca do swobodnego grania. Grają z kabelkami Wireworld oasis 8. Kabel w porównaniu z marketówką jest inny. W brzmieniu lepszy i dużo czystszy. Kolumny grają żwawo, chętnie i głośniej od Ikonów. Basik się odzywa lecz nie dominuje. Czekam aż zacznie chętniej pomrukiwać. On jest wtedy, kiedy ma być. Nie jest nachalny. Średnica przyjemna. Soprany nie wchodzą w uszy. Faktycznie mają coś w sobie z takiej starej szkoły brzmienia. Przegrane mają ok 27 godzin. Maskownice są fajne. U mnie zdjęte, bo obojgu nam się bardziej podobają bez i lepiej je słychać, jak są ściągnięte. Czekamy, co będzie dalej."

 

Liczę na kolejne wieści, jak będą brzmiały JBL L Classic 100 po wygrzaniu. Dzięki i radości z muzyki!

* * *

 

Mail

Jeśli masz pytania to napisz!

Jesli masz pytania odnośnie sprzętu, kabli lub innych rzeczy dotyczących audio, to śmiało pisz. Chętnie pomogę i podzielę się doświadczeniami (o ile będę wiedział coś na temat, o który pytasz). 

Mój mail to: badabumblog@gmail.com

Dwa budżetowe wzmacniacze

Yamaha 701 i Pioneer A40

Różnica w dźwięku pomiędzy Pioneerem A40 a Yamahą AS701  Przeczytaj

Polski wzmacniacz tranzystorowy

Wzmacniacz Fezz audio torus 5060 tył

Test wzmacniacza Fezz audio Torus 5060 po miesiącu użytkowania. Zobacz

Kolumny w stylu vintage od JBL

JBL Classic L82

Relacja z odsłuchów JBL Classic L82 w salonie Audiotop spod Poznania >>> link

Powrót do góry